Bacio

 

    BACIO to wózek o nowoczesnym designie – praktyczny, wygodny i funkcjonalny. Spełni oczekiwania użytkownika w każdych warunkach.
    Charakteryzuje się ponadczasową formą i ekskluzywną stylistyką. Rodzaj tkaniny i jej kolorystyka podkreślają klasę i elegancję tego modelu.
    Wózek ten należy do wózków głęboko-spacerowych. Jest bezpieczny i kompatybilny z większością dostępnych na rynku fotelików.
    Potrójny system amortyzacji dodatkowo wpływa na komfort użytkowania niezależnie od podłoża.
    Każdy wózek wyposażony jest w folię przeciwdeszczową, moskitierę oraz uchwyt na kubek.

Gondola

Gondola wózka BACIO zapewnia warunki bezpieczeństwa i wygody. Duża, pojemna, trzyklinowa budka z wentylacją i systemem regulacji jej położenia,  ochronny daszek z możliwością schowania oraz rączka do swobodnego przenoszenia gondoli są dodatkowym atutem. Unikalnym rozwiązaniem w pokrowcu gondoli jest wentylacja. Sama gondola również posiada regulowaną wentylację oraz system antyrefluksowy. W skład wyposażenia wózka wchodzi także materacyk kokosowy, który zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza w jego wnętrzu oraz hamuje rozwój bakterii i roztoczy.

Spacerówka

Siedzisko spacerowe wózka BACIO ujmuje zwinnością, bezpieczeństwem i możliwością jego montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy, co dodatkowo zadowoli aktywnych rodziców. Posiada czterostopniową regulację oparcia aż do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek. Wyposażone jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością dopasowania do wielkości dziecka oraz dodatkowy tzw. „pajacyk”. Budka regulowana jest w szerokim zakresie poprzez chowany klin poszerzający i dodatkowy z siatki. Całość uzupełnia pokrowiec na nóżki, który pozwala chronić dziecko przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Stelaż

Lekki, aluminiowy stelaż posiada trzy nezależne układy amortyzacji, z czego dwa z nich mają dodatkową regulację twardości. Lekkość i łatwość prowadzenia zapewniają bezdętkowe bezobsługowe koła, przy czym przednie są obrotowe z systemem QRS oraz ASS z możliwośćią blokady do jazdy na wprost. Przed przypadkowym złożeniem i rozłożeniem stelaża chroni blokada. Praktyczny, pojemny zakryty kosz na zakupy oraz regulowana rączka to dodatkowe zalety wózka BACIO.

Kolorystyka

bac 33

bac34

bac 37

bac 38

bac 40

bac 41

bac 42

bac 43

bac 44
eco skóra
- NOWOŚĆ-

bac 45
eco skóra
- NOWOŚĆ-

Cechy szczególne

okno z moskiterą

okienka z moskitierą

okno z moskitierą

dodatkowy klin

W zestawie

Wymiary i waga

5,0 kg
5,1 kg
9,2 kg
error: Content is protected !!