Djuna

Djuna to wózek o nowoczesnym designie – praktyczny, wygodny i funkcjonalny. Spełni oczekiwania użytkownika w każdych warunkach. Charakteryzuje się ponadczasową formą i ekskluzywną stylistyką. Rodzaj tkaniny i jej kolorystyka podkreślają klasę i elegancję tego modelu. Wózek ten należy do wózków głęboko-spacerowych. Jest bezpieczny i kompatybilny z większością dostępnych na rynku fotelików. Potrójny system amortyzacji dodatkowo wpływa na komfort użytkowania niezależnie od podłoża. Każdy wózek wyposażony jest w folię przeciwdeszczową, moskitierę oraz uchwyt na kubek.

Gondola

Gondola wózka DJUNA zapewnia warunki bezpieczeństwa i wygody. Duża, pojemna, trzyklinowa budka z wentylacją i systemem regulacji jej położenia,  ochronny daszek z możliwością schowania oraz rączka do swobodnego przenoszenia gondoli są dodatkowym atutem. Unikalnym rozwiązaniem jest regulacja systemu antyrefluksowego. Sama gondola również posiada regulowaną wentylację unikalną karbowaną misę. W skład wyposażenia wózka wchodzi także materacyk kokosowy, który zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza w jego wnętrzu oraz hamuje rozwój bakterii i roztoczy.

Spacerówka

Siedzisko spacerowe wózka DJUNA ujmuje zwinnością, bezpieczeństwem i możliwością jego montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy, co dodatkowo zadowoli aktywnych rodziców. Posiada czterostopniową regulację oparcia aż do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek. Wyposażone jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością dopasowania do wielkości dziecka oraz dodatkowy tzw. „pajacyk”. Budka regulowana jest w szerokim zakresie poprzez chowany klin poszerzający i dodatkowy z siatki. Całość uzupełnia pokrowiec na nóżki, który pozwala chronić dziecko przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Stelaż

Lekki, aluminiowy stelaż posiada trzy niezależne układy amortyzacji, z czego dwa z nich mają dodatkową regulację twardości. Lekkość i łatwość prowadzenia zapewniają bezdętkowe bezobsługowe koła, przy czym przednie są obrotowe z systemem QRS oraz ASS z możliwością blokady do jazdy na wprost. Przed przypadkowym złożeniem i rozłożeniem stelaża chroni blokada. Praktyczny, pojemny zakryty kosz na zakupy oraz regulowana rączka to dodatkowe zalety wózka DJUNA.

Kolorystyka

*przedstawione na zdjęciach kolory są poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistych

-system składania stelaża-

-regulowany system amortyzujący-

Cechy szczególne

okno z moskiterą

okienka z moskitierą

okno z moskitierą

dodatkowy klin

W zestawie

Wymiary i waga

error: Content is protected !!