Risso

Wózek Risso wyróżnia się prostym designem, minimalizmem i funkcjonalnością.  Jest to wózek głęboko-spacerowy, bezpieczny  z możliwością montażu fotelika samochodowego. Risso wyposażony jest w stylową torbę, którą można także nosić na ramieniu. Dostępny jest w 6 odsłonach kolorystycznych, standardowych oraz 4 limited edition.

Gondola

Budka składa się z dwóch klinów. Posiada chowany daszek, system regulacji, rączkę do przenoszenia, a także okno wentylacyjne z moskitierą. Budka, gondola i pokrowiec z materiału, wewnątrz znajduje sie bawełniany materacyk.

wymiary zewnętrzne
dł.  78 cm
wys. 65cm
szer. 40 cm

wymiary wewnętrzne
dł.  74cm
wys. 53cm
szer. 35cm

waga. 5,4kg

Milukids_Risso_gondola_01
Milukids_Risso_gondola_03

Spacerówka

Możliwość montażu spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Posiada regulacje podnóżka jak i regulację oparcia. Siedzisko wyposażone jest w 5-stopniowe pasy bezpieczeństwa. Podnoszona budka posiada okienko, a także  dodatkowy klin pozwalający uchronić dziecko przed wiatrem. W zestawie jest również pokrowiec na nóżki, chroniący przed zimnem.

Pamiętaj zawsze używaj systemu zapięć!

wymiary spacerówka
dł.  95cm
wys. 68cm
szer. 43cm

wymiary siedzisko
dł. 60cm
wys. 50 cm
szer. 30cm
waga. 5,2 kg

Milukids_Risso_spacerowka_01
Milukids_Risso_spacerowka_03

Stelaż

Lekki i łatwy do złożenia/rozłożenia stelaż . Zdejmowane koła żelowe, przednie koła obrotowe z systemem blokady na wprost. Konstrukcja posiada 2- pary amortyzatorów, regulowaną rączkę, pojemny kosz na zakupy, centralny hamulec oraz  blokadę samoistnego rozkładania się stelaża.

Stelaż można złożyć z wpiętą spacerówką 

wymiary stelaż
dł.  95cm
wys. 98cm
szer. 60cm

wymiary złożony stelaż
dł.  80cm
wys. 28cm
szer. 60cm
waga. 5,7 kg

wymiary złożony stelaż ze spacerówką
dł.  95cm
wys. 30cm
szer. 60cm
waga. 10,3 kg

Kolorystyka

ris 10

ris 11

ris 12

ris 13

ris 14

ris 15

error: Content is protected !!