Vivaio Less

Wózek Vivaio Less to połączenie nowoczesnej stylistyki z niezawodną funkcjonalnością, bezpieczeństwem i komfortem. Wózek głęboko-spacerowy z możliwością montażu fotelika samochodowego. Dostępny aż w siedmiu nowych odsłonach.

Gondola

Budka składa się z dwóch klinów. Posiada chowany daszek,  system regulacji, rączkę do przenoszenia a także okno wentylacyjne z moskitierą. Gondola wykonana z trwałego materiału z naszywką dekoracyjną i pokrowcem chroniącym nóżki dziecka, wewnątrz znajduje się bawełniany materacyk . Sama gondola obszyta jest na plastikowej formie, która posiada system antyrefluksowy.

wymiary zewnętrzne
dł.  81 cm
wys. 65cm
szer. 40cm

wymiary wewnętrzne
dł.  75cm
wys. 55cm
szer. 33cm

waga. 5,0 kg

SONY DSC

Spacerówka

Możliwość montażu spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Posiada regulacje podnóżka jak i regulację oparcia. Siedzisko wyposażone jest w 4-stopniowe pasy bezpieczeństwa. Podnoszona budka wyposażona jest w  okienko a także w dodatkowy klin pozwalający uchronić dziecko przed wiatrem.

Pamiętaj zawsze używaj systemu zapięć!

wymiary spacerówka
dł.  90cm
wys. 61cm
szer. 40cm

wymiary siedzisko
dł.  85cm
wys. 38cm
szer. 36cm
waga. 4,9 kg

Stelaż

Lekki i łatwy do złożenia/rozłożenia stelaż wykonany z aluminiowych elementów i elektropolerowanej rurki. Zdejmowane koła żelowe, przednie koła obrotowe z systemem blokady na wprost. Konstrukcja posiada 2- pary amortyzatorów, regulowaną rączkę , pojemny kosz, centralny hamulec oraz  blokadę samoistnego rozkładania się stelaża

wymiary stelaż
dł.  100cm
wys. 105cm
szer. 59cm

wymiary złożony stelaż
dł.  72cm
wys. 32cm
szer. 59cm
waga. 8,4 kg

Kolorystyka

viv 01-20

viv 02-20

viv 03-20

viv 04-20

viv 05-20

viv 06-20

viv 07-20

W zestawie

Galeria

torba (kosz)

W wózku Vivaio Less dodatkowo można dobrać torbę. Jest to Torba wkładana do kosza, dzięki której można szybko opróżnić kosz i bezpiecznie złożyć stelaż.

Wymiary i waga

5,0 kg
4,9 kg
8,4 kg
error: Content is protected !!